Winnica Silesian

Bagieniec | POLSKA

Winnica Silesian to jedenasto-hektarowa winnica położona w sercu Dolnego Śląska na przedgórzu Sudeckim. Jest to przedsięwzięcie trzech pokoleń rodziny Mazurków. Geneza nazwy Silesian łączy się zarówno z naszą osobistą historią jak i tradycją regionu. Podkreśla głębokie korzenie ziemi dolnośląskiej w produkcji wina, gdzie pierwsze wzmianki na ten temat sięgają XII wieku, jak również to, że rodzina Mazurków zajmuje się hodowlą koni już od pięciu pokoleń.
Winnica znajduje się na południowo-zachodnim stoku, na wysokości 230 m. n.p.m. Dominuje terroir granitowe mające swoje odzwierciedlenie w mineralności oraz chrupkości win.

Wina z Dolnego Śląska

Winnica Silesian prowadzona jest przez rodzinę Mazurków. Założyciele winnicy głęboko wierzą, że dobre wino powstaje na winnicy, dlatego z wielką starannością pielęgnują winorośl. Dzięki temu ich wina mają niepowtarzalny mineralny i świeży charakter oddający w każdym szczególe terroir regionu.

 • SILESIAN CUVÉE

  SZCZEGÓŁY
 • SILESIAN RIESLING

  SZCZEGÓŁY
 • SILESIAN ROSÉ

  SZCZEGÓŁY
 • SILESIAN ROTER RIESLING

  SZCZEGÓŁY
 • SILESIAN SEYVAL BLANC

  SZCZEGÓŁY
 • SILESIAN SOUVIGNIER GRIS

  SZCZEGÓŁY

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu!

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i aktualnościami. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj aż 20% rabatu na pierwsze zakupy!

Dziękujemy! Sprawdź skrzynkę pocztową i potwierdź subskrypcję.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52