I Sodi

Toskania | WŁOCHY

Zabudowania winnicy pochodzą jeszcze z końca XIX wieku. Nazwa „I Sodi” („twarda gleba”) odnosi się do kamiennego podłoża, na którym stoi budynek winnicy. Farma została zakupiona od biskupstwa Arezzo przez rodzinę Cassini w 1973 roku. Senior Cassini był jednym z większych dystrybutorów wina w Sienie. Jego trzej synowie rozpoczęli na 12-hektarowej działce realizację rodzinnych marzeń o produkcji wysokojakościowego wina. W 2010 roku ich starania zostały docenione – „Decanter” uznał ich Chinati Classico Riserva za najlepszy z tej apelacji. Produkcja winnicy to około 65 000 butelek wina rocznie.

Wysokojakościowe Chianti Classico

Cassini był jednym z większych dystrybutorów wina w Sienie. Jego trzej synowie rozpoczęli na 12-hektarowej działce realizację rodzinnych marzeń o produkcji wysokojakościowego wina. W 2010 roku ich starania zostały docenione – „Decanter” uznał ich Chinati Classico Riserva za najlepszy z tej apelacji.

  • I SODI CHIANTI CLASSICO

    SZCZEGÓŁY
  • I SODI CHIANTI CLASSICO RISERVA

    SZCZEGÓŁY

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu!

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i aktualnościami. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj aż 20% rabatu na pierwsze zakupy!

Dziękujemy! Sprawdź skrzynkę pocztową i potwierdź subskrypcję.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52