ManzWine

Douro, Lisboa, Setúbal | PORTUGALIA

Kiedy w 2004 roku rodzina Manz przeniosła się do Cheleiros, André Manz po wielu rozmowach z mieszkańcami zauważył, jak ogromną role odgrywa wino w historii tej miejscowości. Tak zrodził się projekt: „ManzWine: rekultywacja winnic w Cheleiros”. Zaczęło się od zakupu małej winnicy, gdzie rósł nieznany szczep winogron. André pozostawił te odmianę i biały Jampal stał się hitem handlowym i doskonałym przykładem na to, że warto inwestować w endemiczne szczepy. To zmotywowało go do kultywowania pozostałych portugalskich odmian, takich jak Castelăo i Aragonez. Z czasem produkcję wina powiększono o nowe regiony: Douro i Półwysep Setúbal.

Niepowtarzalne wina z Portugalii

Manz Dona Fatima to jedyne wino na świecie zrobione w 100% ze szczepu Jampal a jako jedyne wino z regionu Lisoba zostało zauważone przez magazyn Decanter w przeglądzie białych win portugalskich, otrzymując wysoką notę i miejsce obok takich legend jak Luis Pato.

 • MANZ CONTADOR DE ESTÓRIAS

  SZCZEGÓŁY
 • MANZ CONTADOR DE ESTÓRIAS RESERVA

  SZCZEGÓŁY
 • MANZ DONA FATIMA

  SZCZEGÓŁY
 • MANZ DOURO

  SZCZEGÓŁY
 • MANZ PENEDO DO LEXIM

  SZCZEGÓŁY
 • MANZ PLATONICO

  SZCZEGÓŁY

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu!

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i aktualnościami. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj aż 20% rabatu na pierwsze zakupy!

Dziękujemy! Sprawdź skrzynkę pocztową i potwierdź subskrypcję.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52