Château Bouregard

Bordeaux | Francja

Posiadłość założona w 1850 roku przez Alberta Durana prowadzona jest obecnie przez Jacquesa Perromata – reprezentanta szóstego pokolenia winiarzy w swojej rodzinie. Przejął on zarządzanie firmą od swojego teścia w 1983 roku. Winnica cechuje się typowymi dla tej części Bordeaux żwirowo-piaszczystymi glebami z dużą zawartością wapnia i żelaza. Wyróżnia ją natomiast położenie – najwyższy punkt ze wszystkich winnic apelacji Graves. Naszą propozycją jest etykieta, która odziedziczyła nazwę od założyciela winnicy – Cuvée Albert Duran, najbardziej prestiżowa z selekcji producenta.

Bordoski klasyk

Naszą propozycją jest etykieta, która odziedziczyła nazwę od założyciela winnicy – Cuvée Albert Duran, najbardziej prestiżowa z selekcji producenta.

  • CHÂTEAU BEAUREGARD CUVÉE ALBERT DURAN

    SZCZEGÓŁY

Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu!

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i aktualnościami. Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj aż 20% rabatu na pierwsze zakupy!

Dziękujemy! Sprawdź skrzynkę pocztową i potwierdź subskrypcję.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52